סקס קדוש

09/11/2006
נכתב על ידי

למשתתפים במצעד הגאווה או במפגן הגאווה, למתאספים באיצטדיון, למניפי הדגלים, למובסים, למנצחים ולאלו שעוד נלחמים, אני מדליקה הערב נר אדום, הצבע שאצל מכשפות מהמסורת שלי מסמל את ערך הגאווה. מדליקה לכם נר ואומרת בקול רם וברור את דברי האלה. היא שגופה משתרע מעבר ליקום, היא שקיימת בכל הדברים, היא שקיימת בתוכי, וגם בתוך כל אחד מכם.

“צאו במחולות, ותנו קולכם בשיר. תחגגו, תנגנו, ותתעלסו, הכל לכבודי. כי לי היא התעלות הרוח, ולי היא השמחה אשר בארץ. כי משפטי הוא אהבה לכל הדברים…אני האלה רבת החן והחסד, המעניקה מתנות שמחה בלב האדם… אינני דורשת קורבן מאיש, ודעו לכם, אני היא אם כל חי, ואהבתי נמסכת אל האדמה.

אני היא יופי האדמה הירוקה, והירח הכסוף המבהיק בשמי הכוכבים, ומסתרי המים, והתשוקה בלב איש, ואני קוראת בתוך נבכי הנפש שלכם. קומו ובואו לתוכי. כי אני היא נשמת הטבע, המפיחה חיים בעולם. ממני כל הדברים נובעים ואליי ישובו כל הדברים…. עשו פולחני בלב צוהל; ודעו: כל מעשי האהבה והעונג הם פולחניי….ולפיכך יבואו בתוככם יופי וחוסן, כח וחמלה, כבוד וענווה, עליצות ויראת כבוד. כי אני הייתי עמכם מבראשית, ואותי אתם חשים ברגעי שיא העונג.”

בתרבויות רבות, סקס נחשב מבורך וקדוש רק אם הוא קורה בין שני בני זוג ממין שונה, שנישאו זה לזה על פי הנורמות המקובלות, ובאופן כללי מתכוונים להביא ילדים לעולם. בתרבות של המכשפות כל סקס הוא קדוש. הטרוסקסואלי, והומוסקסואלי, וביסקסואלי וכל מה שבאמצע, וגם סקס קבוצתי הוא קדוש, וסקס עם עצמך הוא קדוש… למה קדוש? כי אלוהים נמצאת שם ומחייכת, ואם לא חושבים יותר מדי, ובאמת מתרכזים במעשה האהבה והעונג, אז אפשר גם לראות אותה.

וחוץ  מזה שבלי גאווה אין קסם. את זה יודעת כל מכשפה אצלנו.

תגיות: , , ,

10 תגובות לרשומה סקס קדוש

 1. ענת בתאריך 10/11/2006 בשעה 13:03

  אני מצטרפת אלייך להדלקת נר עבור אותם הצועדים:)

 2. גדל בשדה בתאריך 10/11/2006 בשעה 19:05

  כל סקס? גם סקס שאחריו את שוכחת (אם בכלל זכרת) איך קראו לו? סקס שאת מתייקת בתיקי ה”חרמנות” וסקס שאת מתחרטת שהיה? או רק סקס שאת גאה בו? רק סקס “אהבה”?
  קצת מוזר לי הקביעה הנחרצת הזו, שסקס שירותים או בגן העצמאות הוא סקס גאה, סקס קדוש.
  לא קונה. כמו שלא כל מילה שיוצאת מהפה קדושה, ולא כל אדם הוא טהור.

 3. כרמית בתאריך 10/11/2006 בשעה 19:27

  גדל בשדה – כן. גם סקס מהסוגים הללו. אני יודעת שהאמונה שכל סקס קדוש \”מוזרה\”. אבל הרבה מהאמונות ומהמנהגים של המכשפות \”מוזרים\”, ולו בגלל שאינם עולים בקנה אחד עם אמות המידה המקובלות בחברה.

  אני לא חושבת שקדוש וטהור זה אותו דבר. אני גם לא מאמינה שיש דבר כזה \”טומאה\” ו\”טהרה\”.

  גם לסקס ללא אהבה יש ערך. גם לסקס שמתחרטים עליו. אפשר להתווכח על מקור החרטה הזה, והאם הוא לא נובע בכלל מאינדוקטרינציה שאומרת שרק סקס מסוג מסוים הוא בעל ערך (סקס בנישואין בחברה הדתית, למשל, או סקס מתוך אהבה בחברה הכללית). בכל מקרה, אם יש חרטה, זה אומר שיש גם לקח שלמדנו, ושיעור לחיים. אני חושבת שזה תמיד טוב. \”חרמנות\”, לעניות דעתי, היא מילה שיפוטית ומכוערת משהו לתיאור רגש טבעי ורצון מובן ולגיטימי ליהנות מסקס.

  🙂

 4. Golden בתאריך 10/11/2006 בשעה 23:46

  וגם סקס שיש בו ניכור? או ניתוק מהאדם, מהמעשה? שיש בו גועל מהאחר או בעצמי? שאין בו שום תחושת קרבה או אינטימיות, גם אם רגעיות?

 5. כרמית בתאריך 10/11/2006 בשעה 23:56

  גולדן – כאן אנחנו כבר גולשים מהתחום של סקס לתחום של אונס. כשאני אומרת שסקס הוא קדוש, ואלוהי, אני יוצאת מנקודת הנחה שהמעורבים בסקס מעוניינים במעשה (ולא משנה מאיזו סיבה הם מעוניינים, בגלל אהבה או בגלל שהם רוצים להביא ילדים לעולם, או סתם כי מתחשק להם או מכל סיבה אחרת). אם מישהו לא מעוניין בסקס (נגעל מעצמו או מהאחר או סתם לא רוצה להיות שם ורע לו אבל הוא מעמיד פנים שזה בסדר כמו עשרות הסיפורים שאפשר לקרוא בבלוגmybody), אז נפגמת לדעתי מהות האקט, ולכן גם, בפוטנציה, נפגמת הקדושה שבמעשה.

 6. Golden בתאריך 11/11/2006 בשעה 14:01

  אני מבינה.
  התכוונתי לשאול יותר לגבי מקרים של עשה שנעשה ברצון והסכמה של שני הצדדים, אבל מתוך תחושת זרות וניכור. מסקרן אותי לדעת איך את רואה את זה. בעיניי מהות האקט נפגעת גם כאן.

 7. כרמית בתאריך 11/11/2006 בשעה 14:24

  בעיניי לא 🙂 מה שאת מתארת, לדעתי, הוא מצב שיש בו קדושה ואלוהות, אבל גם יש בו אנשים שמסרבים ליטול חלק באותה קדושה, ומתייחסים בזלזול לאלוהות.

 8. Golden בתאריך 11/11/2006 בשעה 15:29

  יפה (:, זה גורם לי לחשוב.
  מצאתי קישור שקראתי פעם בנושא הזה, ציטוט מתוך הספר “איך גורמים לאהבה להישאר” של טום רובינס (שלא קראתי):
  http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=6901&blogcode=749733

 9. ניר בתאריך 13/11/2006 בשעה 18:07

  סתם רציתי להגיד שתענוג לקרוא אותך

 10. יעקב בתאריך 04/12/2006 בשעה 14:57

  וגם אני. אבל בכלל לא סתם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.