האם הקדושה (אנג’לינה ג’ולי בשבילכם) ילדה תאומים

13/07/2008
נכתב על ידי

אנג’לינה ג’ולי ילדה אתמול תאומים. נוקס לאון ואחותו ויויאן מרשלין נולדו ביום שבת, בניתוח קיסרי שנערך בבית חולים בעיר ניס בצרפת. ויויאן ונוקס הם ילדים מספר 5 ו-6 של אנג’לינה ג’ולי ובראד פיט, אחים למדוקס (מאומץ מקמבודיה), פקס (מאומץ מתאילנד), זהרה (מאומצת מאתיופיה), ושיילו (ייצור עצמי, נולדה בנמיביה).

הנה למה אני אוהבת את אנג’לינה ג’ולי ושמחה בשמחתה:

1. היא חכמה ויודעת המון, למרות שאין לה השכלה פורמלית. תמיד אני לומדת משהו חדש כשאנג’לינה פותחת את הפה. מה שיפה זה שהיא מדברת על דברים בגובה העיניים, ואין לה את אותו דוק התנשאות אקדמי טרחני של אנשים משכילים (שגם אני חוטאת בו, ומנסה נואשות להיפטר ממנו. פיחסה).

2. היא יודעת בדיוק מה היא רוצה. זה חשוב.

3. היא יודעת איך להשיג את מה שהיא רוצה. שזה אפילו עוד יותר חשוב. אני למשל יודעת בדיוק מה אני רוצה אבל אין לי שמץ של מושג איך להשיג את זה.

4. היא תורמת לחברה ולקהילה במעשים, לא רק בכסף. אנג’לינה עובדת עם הפליטים בעולם ולא רק למען הפליטים.  כמעט כל כוכבי הוליווד מהשורה הראשונה הם שגרירים של רצון טוב מטעם האו”ם לאיזשהו נושא, אבל רק הנושא של אנג’לינה מופיע בחדשות כל שבוע ומזוהה איתה בבירור. למה? כי היא לוקחת את התפקיד ברצינות, מבלה חודשים ארוכים במדינות עולם שלישי, ואשכרה משמשת שגרירה, לא רק מופיעה לאיזה בנפיט מפונפן בשמלת נשף פעם בשנה.

5. היא טוטאלית באמהות שלה, וטוטאלית באינדיבידואליות שלה. אנג’לינה היא המדונה, הבתולה, האמא, הזונה והאישה המשוחררת של תרבות המערב. וכבר הבאתי בבלוג את הציור המגניב של קייט קרץ.

6. מרוב הדיווחים עולה, כי היא בן אדם לבבי וחביב על הבריות. לא טריוויאלי לאור העובדה שיש לבחורה טונות של כסף, יופי מדהים, סקס אפיל מטורף, הכרה בינלאומית, ואת בן הזוג הכי נחשק ביקום, בערך.

חגיגות התאומים הרשמיות נפתחות היום באספקלריה, ושיאן בעוד כמה שבועות עם פרסום התמונות הראשונות של העוללים (כנראה במגזין People, עבור סכום סמלי של כמה מיליוני דולרים).

תגיות: ,

4 תגובות לרשומה האם הקדושה (אנג’לינה ג’ולי בשבילכם) ילדה תאומים

 1. רויטל בתאריך 13/07/2008 בשעה 13:55

  אין מה להגיד – להעריץ אותה.

 2. אמתלאי בתאריך 13/07/2008 בשעה 21:59

  כאם לאם – אנג’לינה, אני איתך

 3. נסט בתאריך 14/07/2008 בשעה 15:45

  באופן אישי, מכת התאומים הזו נראית לי חשודה. ג’וליה רוברטס, ג’ניפר לופז, ההיא מעקרות בית נואשות, אנג’לינה ועוד כמה שאני לא זוכרת כרגע.
  חשוד! 🙂

 4. שי בתאריך 17/08/2008 בשעה 15:17

  כמה נכון.

  אחח, אנג’לינה… גם אני שבוי בהערצה.

  אבל לפחות של אדם טוב :-).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.