הקלפים תמיד איתי

25/09/2007
נכתב על ידי

לפעמים נדמה לך שאם רק תמצאי את גוון הליפסטיק הנכון, אז ישתנו פני הדברים. בלילות מקשיבה לטפטופי גשמים ראשונים ומנסה את כל גווני הסגול בקופסת האיפור שלך. כשאת עוצמת את העיניים, את עדיין רואה עולמות אחרים, עתידים אפשריים, רוחות ושדים. כשאת פוקחת את העיניים יש שקט, ורִיק, וארבעת קירותייך לוטשים בך מבט.

את יודעת, בבוקר יצלצל הטלפון ואנשים ישאלו אותך שאלות. כל מה שאת אומרת להם מסתבר כאמת, והם אינם מניחים לך לנפשך. כרמית, כפרה, הם אומרים לך. כפרה, תגידי לי מה יהיה. ואת אומרת להם מה יהיה, והם מפליגים אל חייהם כספינות עם הגה. מותירים אותך מאחור, אי בודד וסחוף-חולות. לעצמך את לא מגידה עתידות. מתבלבלת ממה שאת רואה. לא יודעת לפרש את הסימנים.

והוא אומר לך, את בסדר את. והוא אומר לך, מותק. והוא אומר לך, את כל מה שאני חולם. ואת יודעת, הוא משקר, כי תמיד הוא הולך ואת נשארת לבד, ואז נדמה לך, שאם רק תמצאי את גוון הליפסטיק הנכון, אז ישתנו פני הדברים. אז את נשארת ערה בלילות, מקשיבה לטפטופי הגשמים, ומשכיחה מלבך את זרועותיו החזקות ועיניו הבהירות, את ארומת הוויסקי וניחוח היער.

לפנות בוקר את נרדמת, מותשת. את רואה אותו בכל חלומותייך. חלומות בני-אדם וחלומות נבואה מתערבבים לך, ואת לא נלחמת, מתמכרת למראות שאת לא מבינה. בשבע מצלצל השעון המעורר, ואת פוקחת עיניים, מובסת. על לשונך עוד טעם העור שלו. וויסקי ודובדבנים ועץ אלון. שעתיים אחר כך הוא מנשק לך את הלחי, מאחל לך יום נעים מותק, הולך לעבוד. את עונה לטלפון הראשון של הבוקר כשאת מושחת גלוס סגלגל על השפתיים. מהעבר השני היא אומרת לך, כרמית כפרה, יש לי שאלה מה זה חשובה, את חייבת לעזור לי. ואת אומרת לה, בטח, הקלפים תמיד איתי.

תגיות: , , , , , , , ,

2 תגובות לרשומה הקלפים תמיד איתי

  1. Golden בתאריך 28/09/2007 בשעה 16:23

    מישהי אחרת שיודעת כמוך תוכל לעזור לך, כפי שאת עוזרת לאחרים?

  2. כרמית בתאריך 07/10/2007 בשעה 15:33

    הי גולדן. בהחלט יכול להיות שיש, אבל אני לא מכירה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.